![200 жителів Луцька взяли участь у забігу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/77/irlzej-lthhjhmei46tpmnpcwj3kvhxpyk2d77f.jpg)
Дистанція забігу – 1 000 метрів.
200 жителів Луцька взяли участь у забігу
У Луцьку провели забіг до 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних силах України
У центральному парку Луцька відбувся фізкультурно-оздоровчий забіг до 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних силах України. До заходу долучилися школярі, студенти, викладачі навчальних закладів, спортсмени та представники влади, інформує Волинська ОВА.
Мета забігу – підтримка наших військових, популяризація здорового способу життя та підвищення рівня національно-патріотичного виховання. Також під час дійства бажаючі мали можливість задонатити Збройним силам України.
«Сьогодні ми долучаємося до всеукраїнського забігу на підтримку ЗСУ. Ми завжди пам’ятаємо завдяки кому і якою ціною ми отримуємо кожну перемогу як і на спортивній арені, так і в інших галузях. Тому присвячуємо всі здобуті результати нашим Захисникам і Захисницям, – сказав директор департаменту культури, молоді та спорту ОДА Олександр Хвіщук. – Такі забіги сьогодні проходять по усій території Волині та загалом Україні. Тож бажаю кожному успішно пройти дистанцію та отримати від цього задоволення».
У спортивній події взяли участь більше двохсот жителів міста. Спочатку відбулася масова розминка, опісля – пробіжка по центральній алеї парку і назад. Дистанція забігу – 1 000 метрів.
Організатор заходу Волинський обласний центр «Спорт для всіх».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/wi/5lkyq4-0x0-2048x1367-lhaxahxiizgrrbs2mjkqp53lxsqsbwit.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/w6/wnphzi-0x0-2048x1366-zdf7c5d6xoxapjuf3rzaeh5dk7t4cw6p.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)