Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів

На Волині школами заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах.

Фото із сторінки Юрія Погуляйка у Facebook.

Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів

Сьогодні Волинська область в якості гуманітарної допомоги отримала від Швеції два автобуси для підвезення учнів до навчальних закладів

Транспорт одержали начальник обласного військового ліцею Павло Боснюк та заступниця голови Шацької громади Ольга Сахарук – для забезпечення участі ліцеїстів у спортивних та освітніх змаганнях, а також для довезення школярів Мелниківського ліцею.

Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

 

 «Потреби дітей для нас завжди стоять в пріоритеті, тож Волинською ОВА ведеться постійна робота над забезпеченням шкіл транспортом та відновленням їхнього автопарку. На сьогодні загальна кількість здобувачів освіти, які проживають за межею пішохідної доступності і потребують підвезення – становить понад 16 тисяч осіб. Організованим підвезенням до навчальних закладів області забезпечено 98% здобувачів освіти (242 транспортні одиниці).

 

 Школами заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах, в тому числі 5 спеціальних для підвезення маломобільних груп. Дякую партнерам Волині за цю допомогу та фахівцям ОВА за організацію процесу прийняття і передачі транспорту. Працюємо далі», - йдеться у повідомленні.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel