Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
Найближчий друг Джо Байдена зіграв на гітарі та заспівав в одному з підземних барів Києва (Відео)

Держсекретар США Ентоні Блінкен приєднався до місцевого гурту в Києві 14 травня 2024 року для виконання пісні Ніла Янга «Rockin' in the Free World». (Скріншот відео від C-SPAN)

Фотоскрін із сайту kyivindependent.com.

Найближчий друг Джо Байдена зіграв на гітарі та заспівав в одному з підземних барів Києва (Відео)

Ентоні Блінкен розпочав свій візит до України вранці 14 травня. У нього були заплановані зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Під час візиту державний секретар США зокрема розкрив деталі майбутньої двосторонньої угоди про безпеку з Україною

Але не про це говорять у ці години ЗМІ, а про те, що Державний секретар США Ентоні Блінкен узяв участь у виступі місцевого гурту в одному з підземних барів Києва 14 травня, виконавши пісню Ніла Янга Rockin' in the Free World.

Про це інформує «Європейська правда».

На відео, яке поширили в соцмережах увечері у вівторок, видно, як Блінкен співає і грає на гітарі разом із іншими музикантами на сцені.

Kyiv Independent зв'язався з баром, який підтвердив, що Блінкен грав там раніше, але не зміг надати більше інформації з міркувань безпеки.

Держсекретар США не раз говорив про свою любов до музики і минулого року на одному з офіційних заходів виконав кавер на пісню Мадді Вотерса Hoochie Coochie Man.

Читайте також: До обласного центру Волині приїхав Андрій Шевченко.

Реклама Google

Telegram Channel