![У Луцьку відбулася презентація вишиваних колекцій волинських дизайнерів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/fe/6n7tau-0x16-960x640-jdxvo6krcw6tuejqz3dxprmbrpcg5fej.jpg)
Під час виставки також відбувся благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.
У Луцьку відбулася презентація вишиваних колекцій волинських дизайнерів (Фото)
У музейному просторі «Окольний замок» в рамках Дня вишиванки презентували вишивані колекції волинських дизайнерів і, одночасно, досліджували історію української орнаментики
Мета заходу – популяризація професії швачки, кравця та вишивальника, а також демонстрація того, що українська вишиванка – це не лише про історію, а й про моду і сучасний стиль.
Про це інформує Управління освіти і науки Волинської ОДА.
Учасниками заходу стали учнівська та студентська молодь, підприємці й науковці.
Виставку відвідали: перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк, заступники начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Даньків та Олександр Ткачук.
Відвідувачам презентували вишивані колекції українських брендів «Edelvika», «Ladom» «Shulyk_design», «Alona Cini», «Parasol’ka». Свої роботи широкому загалу представили також студенти Технічного коледжу ЛНТУ.
Під час виставки також відбувся благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.
Організаторами дійства – Технічний коледж ЛНТУ спільно з КП «Центр розвитку туризму».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/my/h2ggqb-0x0-719x960-l64vwg5mwvpmxi5psnebz55bl6oa4myb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/tw/ky6hak-0x0-719x960-4strecycsr4333v7l6r4o2lmyhib7twa.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/dc/k54yoe-0x0-719x960-s6hgusbtfdodkkldi3ofy3sqqkjghdcf.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/tj/s6b2ro-0x0-719x960-mbq2zsuthu5lui2tq3qotxcyeqis4tjw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/pi/elvz22-0x0-719x960-7t3jk4xvklhyzh6d236fe6ro44rq4pii.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/sc/hykgfa-0x0-960x720-ccvvtlesblzsnv5xccovppbs7suutsch.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/ws/p5dzae-0x0-960x720-wjo22vjwik5jjgub6raeflallhiglws7.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Як у місцевій філії центру зайнятості на Волині працевлаштовують ветеранів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)