![У громаді на Волині довгожителів привітали з іменинами](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/nw/5rvoyr-0x365-1200x800-sdqn6jhd4qdkex6g7tj7bya25jxp6nw2.jpg)
Міцного здоров'я!
У громаді на Волині довгожителів привітали з іменинами
Представники місцевої влади та працівники культури завітали до імениннець: Лідії Хомівні Клімчук із с. Воля Любитівська та Євдокії Сергіївні Мільчуцькій із Любитова
Лідія Клімчук є однією із найстарших мешканців Колодяжненської громади: сьогодні, 15 травня, їй виповнилося 96.
Про це йдеться на сайті громади.
Як і більшість сільських жителів того часу, Лідія Хомівна багато років пропрацювала у колгоспі. Має сина, онуків та правнуків. Радо зустріла сьогоднішніх гостей – старосту Світлану Ничепорук та бібліотекарку Світлану Мозоль, які завітали до жінки з привітаннями та найщирішими побажаннями.
Нині 92 роки виповнилося Євдокії Мільчуцькій із Любитова, яку привітали староста Дмитро Воробей та бібліотекарі Тетяна Вакулюк і Юлія Войтюк. Євдокія Сергіївна також працювала колгоспі, а ще свого часу у місцевій спецшколі. Цей день жінка зустрічала в оточенні своїх рідних. Має двох онуків та п’ятеро правнуків.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/aa/ta5232-0x0-1200x1600-gozkmftasx55exc6hgyjhxfq63pynaa2.jpg)
Тож приєднуємося до вітань та зичимо іменинницям усіх благ і многая літа! Наступний свій день народження зустрічати у час Перемоги незалежної України та під мирним українським небом!
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Показали зворушливі кадри повернення додому із фронту волинського прикордонника (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)