Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Волинянка розповіла про вишиванку, яка є зв'язком із її полеглим сином-захисником

Волинянка Алла Климюк з вишиванкою, яку вона вишила сину-учаснику АТО Ігорю Климюку

Фото: suspilne.media.

Волинянка розповіла про вишиванку, яка є зв'язком із її полеглим сином-захисником

Алла Климюк сім років береже як реліквію вишиванку, яку її син одягнув лише один раз

 22-річний Ігор Климюк вбрався у вишиту сорочку перед відправленням в АТО у 2016 році.

Жінка розповіла Суспільному: її син загинув 10 січня 2017 року на Луганщині. Востаннє вони бачилися, коли Ігор приїхав у відпустку на різдвяні свята.

«Все було вже готове і ми вже збиралися сідати за святковий стіл. І тут син каже: «Мама, попрасуй вишиванку, я хочу її вдягнути». Того вечора він її вдягнув вперше і востаннє», — пригадує Алла Климюк.

За словами жінки, сорочку вишила старшому сину бісером практично за місяць. Розповідає: почала її вишивати ночами, коли Ігор вже брав участь в антитерористичній операції на сході України.

«Вона дуже близька мені, дуже рідна. Тому що в той час, коли я вишивала, всі думки були про нього, як він там, особливо коли не виходить на зв'язок», — каже волинянка.

Мешканець Гіркої Полонки Ігор Климюк у 2015 році після строкової служби підписав контракт і пішов служити гранатометником у 24-ту окрему механізовану бригаду. Загинув 22-річний волинянин від осколкового поранення.

З того часу родина, за словами Алли Климюк, в пам'ять про полеглого сина-військовослужбовця на всі свята збирається за столом у вишиванках.

«Зазвичай до цього ми сиділи всі у святковій новій одежі. Того різдвяного вечора за прикладом Ігоря одягнули всі вишиванки. Відтоді на всі свята ми сидимо у вишиванках», — говорить мама загиблого бійця.

Вишиванку, яку захисник одягнув вперше і востаннє, родина Климюків з Луцького району тепер береже як реліквію.

«Для мене вишиванка — це зв'язок з моїм загиблим сином, який на небесах охороняє нас всіх, нашу Україну. А також це символ тих захисників, які боронять нашу державу і захищають нас від російської навали, пришвидшуючи перемогу», — каже Алла Климюк.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Вишивальниця з Волині вишила карту України.

Реклама Google

Telegram Channel