Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Народна депутатка після таємного роману вийшла заміж за відомого комбата

З роси та з води!

Фото Главком.

Народна депутатка після таємного роману вийшла заміж за відомого комбата

Нардепка від «Слуги народу» і голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева та командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92-ї Окремої штурмової бригади імені Кошового Отамана Івана Сірка, депутат Київради Юрій Федоренко уклали шлюб

Про це Мезенцева повідомила в Instagram і показала фото з розпису. Народна депутатка обрала для урочистої події білу весільну сукню з відкритою спиною і шлейфом, а комбат Федоренко одягнув парадну військову форму з відзнаками, пише Главком.

 

 33-річний Федоренко і 35-річна Мезенцева уклали шлюб в одному зі столичних сервіс-центрів «Готово». «Любов переможе», – прокоментувала нардепка. Церемонія розпису відбулася ще 24 квітня, у так звану дзеркальну дату (24.04. 2024, – РЕД.), але тільки 19 травня Мезенцева розповіла про це публічно.

Новоспечене подружжя тримало свої стосунки в секреті – до цього ніхто не знав, що вони зустрічалися. Це перший шлюб нардепки. Юрій Федоренко, згідно з декларацією, одружився вдруге. Депутат і військовослужбовець був у шлюбі з Аліною Корнієць.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel