Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
Втрати Волині: у бою з росіянами загинуло 8 наших земляків

Вічна пам’ять і слава Героям!

Фото із сайту ukr.net.

Втрати Волині: у бою з росіянами загинуло 8 наших земляків

Ранок 22 травня розпочинаємо з чорної звістки із передової

Пд час боїв з російськими військами 21 травня на передовій загинули ще вісім бійців з Волинської області.

Це – Микола Варчин, Юрій Степанченко, Павло Лукашук, Артем Тюрин, Дмитро Чижевич, Денис Угоров, Олег Скорупський і Микола Жук, інформує «Суспільне Луцьк».

Микола Варчин

18 травня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув командир міномета із села Любитів Микола Варчин.

Микола Варчин.
Микола Варчин. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Як повідомили у Колодяжненській громаді, полеглому захиснику було 30 років, молодший сержант захищав Україну з перших днів повномасштабної війни. В громаді оголосили триденну жалобу.

Юрій Степанченко

18 травня в Харківській області загинув військовослужбовець з Міста Нововолинська Юрій Степанченко, повідомили у міській раді.

Юрій Степанченко.
Юрій Степанченко. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Загиблому у бою захиснику було 44 роки. Інформація щодо прощання та похорону Юрія Степанченка в громаді обіцяють повідомити пізніше.

Артем Тюрин

Жалоба також триває у Рожищенській громаді. Там отримали звістку про загибель на війні військовослужбовця з села Корсинь Артема Тюрина. Бійцю було 23 роки.

Артем Тюрин.
Артем Тюрин. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Солдат тероборони загинув 16 травня 2024 року в районі населеного пункту Новоолександрівка Покровського району Донецької області.

Дмитро Чижевич

40-річний військовослужбовець Дмитро Чижевич – теж із Рожищенської громади. Захисник служив у аеромобільній бригаді.

Дмитро Чижевич.
Дмитро Чижевич. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Солдат загинув 11 травня 2024 року в районі населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області. Дату прощання з Дмитром Чижевичем сповістять пізніше.

Микола Жук

Військовослужбовцю з Шацька Миколі Жуку було 44 роки. Як повідомили у громаді, захисник загинув 18 травня під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Микола Жук. Фото – «Суспільне Луцьк».

 

 Відомо, що волинянин служив у війську із 26 лютого 2022 року. У Миколи Жука залишилася матір. Дату і місце прощання з воїном сповістять пізніше.

Павло Лукашук

21 травня під час боїв з російськими військами на передовій загинув житель села Видраниця Павло Лукашук, повідомили у Забродівській громаді.

Павло Лукашук.
Павло Лукашук. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Полеглому захиснику було 38 років. Молодший сержант служив на посаді старшого сапера.

Денис Угоров

Про втрату також повідомили у Луцькій громаді — на війні загинув 35-річний військовослужбовець Денис Угоров. Боєць був командиром кулеметного відділення.

Денис Угоров.
Денис Угоров. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Молодший сержант загинув 19 травня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Григорівка Донецької області.

Олег Скорупський

17 травня 2024 року внаслідок отриманих у бою поранень, у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону міста Харків помер військовослужбовець Олег Скорупський.

За даними міськради, полеглому захиснику із села Озерце було 55 років. Боєць служив на посаді механіка відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу технічного забезпечення мотопіхотного батальйону.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Читайте також: Яка кількість ув'язнених прагне долучитися до ЗСУ.

Реклама Google

Telegram Channel