Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Верховна Рада ухвалила постанову про створення ТСК по фортифікаціях і дронах, на якій наполягала «Євросолідарність»

Волинь-нова

Верховна Рада ухвалила постанову про створення ТСК по фортифікаціях і дронах, на якій наполягала «Євросолідарність»

Верховна Рада ухвалила постанову про створення Тимчасової спеціальної комісії з питань використання коштів державного бюджету України, спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових частин та підрозділів Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань

Як нагадав під час виступу лідер «Євросолідарності» Петро Порошенко, ця ініціатива півроку блокувалася керівництвом парламенту.

«Абсолютно очевидно, що питання захисту України від московської церкви, питання перевірки ефективності будівництва фортифікаційних споруд і питання закупівлі БПЛА мали б об’єднати наш парламент. Замість цього півроку проєкт постанови не виносився до залу. За ці півроку сотні українських воїнів, які не мали відповідних укріплень, загинули. Це не просто питання корупції – це питання життя українських цивільних, українських воїнів і захисту нашої території», – наголосив Порошенко.

«Дійшло до того, що коли ми на годині запитань до уряду ставимо запитання, а яке ж саме міністерство відповідає за будівництво фортифікацій, вони розгубилися, потім відповіли, що Мінцифри», – сказав Порошенко на брифінгу. Він зазначив, що органи влади тепер будуть змушені дати відповіді на депутатські запити щодо будівництва фортифікацій і закупівлі дронів, які вони раніше ігнорували.

Як відомо, напередодні фракція «Євросолідарності» заблокувала трибуну Верховної Ради з вимогою винести на голосування законопроєкт про заборону московської церкви, а також створення ТСК з питань фортифікацій та забезпечення ЗСУ дронами.

Реклама Google

Telegram Channel