Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Заборона моспатріархату: Порошенко закликав журналістів оприлюднити прізвища депутатів

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Заборона моспатріархату: Порошенко закликав журналістів оприлюднити прізвища депутатів

Петро Порошенко на брифінгу у Верховній Раді повідомив журналістам, що погоджувальна рада у вівторок підтримала винесення на голосування у другому читанні законопроєкту про заборону московського патріархату в Україні

«Рішення про розгляд у другому читанні питання московської церкви погоджувальна рада одноголосно прийняла вчора. Передбачена наступна процедура: народні депутати здають 226 + підписів, і як тільки голова Верховної Ради отримає ці 226 підписів, він зобов’язаний поставити це питання на розгляд. Все просто. Але на сьогоднішній день частина від монобільшості отримала вказівку не підписувати», – сказав лідер «Євросолідарності».

«І тоді в мене прохання до вас як до журналістів, будь ласка, я попрошу, щоб сьогодні був оприлюднений список, хто підписав. І щоб у вас були питання до тих, хто не підписує – які справжні причини. Чи вказівки опзж, чи вказівки Банкової? Мені, чесно кажучи, ні та. ні та відповідь не подобається, бо це знищення парламентаризму», – зауважив Порошенко. За його словами, вже зібрано більше сотні підписів.

«І це зібрано за кілька годин. Я думаю, що цей процес не зупинити, тому що тут кожен дає собі відповідь, а як він буде дітям відповідати за захист московської церкви», – резюмує Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel