Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
«Людина-скеля»: у бою з окупантами загинув легкоатлет, який служив у спецпідрозділі

Вічна пам'ять Герою.

Фото Обозреватель.

«Людина-скеля»: у бою з окупантами загинув легкоатлет, який служив у спецпідрозділі

У боях з російськими окупантами загинув колишній бігун та та друг багатьох зірок сучасної легкої атлетики Олег Мельничук на позивний «Слон»

 Спортсмен, який служив у спеціальному підрозділі, віддав своє життя за Україну у 21 травня.

Про загибель Мельничука повідомила Федерація легкої атлетики країни, інформує Обозреватель.

 

 «Олег добровільно вибрав захищати країну і сьогодні вночі поклав за неї своє життя. Для всієї легкоатлетичної спільноти це величезна втрата. Ми ще раз наголошуємо, що щодня в Україні вмирають сотні людей, дітей через постійні ворожі напади», – йшлося у заяві.

«Наші хлопці гинуть, змінюють кросівки на зброю та борються за право існування української нації. Олег був щирим, добрим та справжнім другом. І для легкоатлетичної спільноти це велика втрата. Дякую тобі за все. Не забудемо. Помстимося», – повідомили у ФЛАУ.

 

 Друг Олега Олександр Мокляк відмітив, що «Слон» пішов захищати країну з перших днів повномасштабного вторгнення. Підкресливши, що з ним завжди було весело і ніколи не страшно.

 

 «Боєць одного зі спецпідрозділів, з перших днів в боях. Як же я пишався дружбою з тобою і буду завжди, абсолютно світла людина, людина неймовірної витримки і сили духу, людина-скеля, назавжди в моїй пам'яті...», – написав Олександр.

«Олежику, такий дорослий, мужній хлопчику, скільки важких випробувань було на твоїх широких плечах, ти долав їх із честю і гідністю... Не віриться, що тебе не стало», – відреагувала на загибель захисника Тамара.

Реклама Google

Telegram Channel