Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Юні футболісти із Забороля на Волині – найсильніші

Вболіваємо за вашу фінальну перемогу.

Вчора у Луцьку відгриміло урочисте відкриття обласного турніру Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

П’ять команд змагались на футзальному полі, визначаючи переможців. В результаті змагань право представляти Волинь у категорії «Футзал» на всеукраїнському рівні здобула команда Заборольський ліцей Луцької міської ради.

Про це інформує Волинська ОВА.

Друге місце посіли футзалісти Ковельського ліцею № 11, третє – Володимирський спортивний ліцей.

Четверте призове місце за спортсменами із Маневицького ліцею № 2, а команда Ківерцівського ліцею № 3 – на п’ятому.

Вітаємо переможців і призерів змагань та їх тренерів. Вболіваємо за вашу фінальну перемогу.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ