![У громаді на Волині вручили почесні відзнаки матерям-героїням (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/pv/yrl7st-ktloczxtqosoli3annghnjh652zs3pvv.jpg)
Кожній багатодітній мамі – міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й сімейного затишку.
У громаді на Волині вручили почесні відзнаки матерям-героїням (Фото)
24 травня у районній військовій адміністрації відбулась церемонія вручення почесних відзнак «Мати-героїня» багатодітним мамам Володимирщини
З 29-ти підписаних президентом України Володимиром Зеленським посвідчень жінкам району, які виховують п’ять і більше дітей, сьогодні 20 вручали саме тут.
Про це інформує Володимирська міська рада.
З вітальним словом звернулись до винуватиць події голова адміністрації Юрій Лобач та голова районної ради Віктор Хиць.
Секретар міської ради Іван Юхимюк, вручаючи відзнаки, підкреслив, що звання «Мати-героїня» – це насамперед державне визнання материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку матір вкладає у своїх дітей: «Кожній багатодітній мамі щиро бажаю міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й сімейного затишку, нехай ваші діти приносять вам втіху, нехай звеличують нашу державу і роблять її міцнішою!»
Зокрема, отримали почесний нагрудний знак і три жінки з Володимир-Волинської міської територіальної громади: матір п’яти дітей Катерина Левчук з Володимира, а також мами шести дітей Наталія Петручик з Дігтева та Світлана Суровцева з села Заріччя.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/et/ldrbuv-0x0-2048x1365-ethkjfch6ri5nsz3mn3245aa2vvvieto.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/ul/ixrbd3-0x0-2048x1365-b57qyeuw4pbkquruxysoimzvmem4culq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/p3/zgzcff-0x0-2048x1365-h64hjluam6gan25l2gk74uugcdrlzp3g.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/ll/kfo3qx-0x0-2048x1365-7wyfx6rou5li4r3djg25ynx7oqooklld.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/kq/pftlrc-0x0-2048x1365-nffco5com2eijuvmcklk5d7srhkbikq5.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/s2/vm77gv-0x0-2048x1365-4i7ve22dduqmndpvyxdrbtea3rg5ls2k.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)