![Волинянин став переможцем тенісного турніру в Києві](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/2v/kcwhq4-0x338-843x562-irdbsobmajtwo4txcdfhe4gt7wl7v2vc.jpg)
Так тримати!
Волинянин став переможцем тенісного турніру в Києві
Ярослав Божко вперше в історії Нововолинська переміг на рейтинговому турнірі «Tennis Park Cup» – змаганнях Федерації тенісу України серед спортсменів до 18 років
Турнір проходив цими вихідними у Києві. Участь взяли 26 учасників з різних куточків країни, серед них – вихованець тенісної школи «Челендж» з Нововолинська.
Про це пише Нововолинськ Спорт.
До фіналу Ярослав Божко здолав суперників з Києва, Харкова, Львова. А у фіналі переміг у двох сетах фаворита турніру Ніколаєнка Нікоса з Харкова, який був першим сіяним на турнірі. Нововолинець обіграв харківʼянина з рахунком 6/4 6/3.
Вітаємо Ярослава та тренерів з перемогою!
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Як волинські рятувальники розміновують палаючі ліси на Донеччині (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)