![Скільки школярів з Ковеля отримали іменні стипендії](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/47/btqa4y-gyckjh6qprrgxgizzwt3lxtwjczz7474.jpg)
Так тримати!
Скільки школярів з Ковеля отримали іменні стипендії
Нагороди учням та їхнім наставникам вручив міський голова Ігор Чайка
«Надзвичайно приємну і почесну місію виконав сьогодні – вручив відзнаки «Інтелектуальний Олімп» найкращим учням та ученицям Ковельської громади. – повідомив мер. - Це — наша молода інтелектуальна еліта, юнаки та дівчата, які досягли високих результатів на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах Малої академії наук за підсумками навчального року.
59 талановитих, обдарованих та наполегливих у навчанні школярів отримають винагороду за свою працю — іменні стипендії з міського бюджету. Подяками відзначили й освітян-наставників, які підтримують їх на шляху до знань.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/nn/la464y-0x0-1280x960-4zil62f4ar4uepuhcstu6lkh6rnsbnnm.jpg)
Пишаюся спільними досягненнями наших учнів та вчителів. Дякую за бажання досягти інтелектуальних вершин, жагу до знань та сумління.
Так тримати! Сьогодні на фронті Захисники України воюють і заради того, щоб така талановита та освічена молодь мала можливість будувати майбутнє нашої країни, інвестуючи в нього свої ґрунтовні знання, інтелект та ерудицію».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)