Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Ірина Фаріон розповіла, що саме завжди видає зрадника з Волині Анатолія Тимощука

«Тимощук – це яскравий зрадник, а це – найогидніше, що може бути».

Фото із сайту rbc.ua.

Ірина Фаріон розповіла, що саме завжди видає зрадника з Волині Анатолія Тимощука

Українська мовознавиця поділилася думкою щодо запроданця путіна, який народився у Луцьку

Українська мовознавиця і політикиня Ірина Фаріон поділилася думкою щодо зрадника України Анатолія Тимощука.

– Чи знаєте ви такого персонажа, як Анатолій Тимощук? – запитав кореспондент sport-express.ua в Ірини Фаріон.

– Він продався москалям. Ця новина не пройшла повз мене, тому що я філолог і ідентифікую людей за прізвищами. Тимощук – це син Тимоші. Його прізвище свідчить про те, що він з Волині або з Гуцульщини.

– З Волині.

– Він може приховувати свою етнічність, говорити, що він москаль, великорос, але суфікс «-ук» видасть його. Тимощук – це яскравий зрадник, а це – найогидніше, що може бути. Найвищий рівень моралі – це патріотизм, а таким людям, як Тимощук, руки не подають.

– Як Ви вважаєте, чи потрібно бронювати професійних футболістів під час війни?

– В Конституції України є 65-та стаття. Захист Вітчизни – це конституційний обов’язок кожного чоловіка, і не важливо, футболіст це чи не футболіст. Наскільки мені відомо, в Україні заброньовані блазні 95-го Кварталу та актори цирку. Але разом з тим є багато людей з цієї царини, які могли отримати бронь, але вони пішли воювати. Це справа честі. Якщо люди розуміють, що таке честь, то йдуть воювати у першу чергу для того, щоб захистити свою родину і дітей.

– Але багато відомих спортсменів під час війни прославляють Україну за кордоном і донатять на ЗСУ. Чи не принесуть вони таким чином більше користі, чим на фронті, адже ніколи не тримали зброї в руках?

– Одні річ – донати, і зовсім інша – це людський ресурс. Скоро не буде кому тримати зброю на нулі. Мій зять там уже давним-давно і я чую, що говорять хлопці: «Що з цих донатів, якщо скоро не буде людей, які можуть ними скористатися?». Не треба себе відкуповувати від свого прямого конституційного обв’язку. Не можуть воювати тільки ті чоловіки, які мають певні застереження щодо стану здоров’я чи не підходять за віковою категорією. Слава України наступить тільки тоді, коли ми переможемо на полі бою. Судячи з того, що зараз відбувається в інформ-просторі, то нас готують до страшної та дикої капітуляції.

Чого варте тільки те, коли у Львові відбуваються прихований шабаш «хароших рускіх»!? «Харошиє рускіє» можуть бути тільки в чорному пакеті. Ця зустріч означає, що є певні домовленості, щоб виводити нас на дружбу з нашими «братьямі».

То чим у такому випадку будуть славити Україну наші спортсмени – м’ячем чи боксерською рукавицею? Це не має жодного значення. Он у поляків немає сильного футболу, зате Польща процвітає, маючи дуже сильній голос в європейській унії! В цей же час поляки готуються і мілітаризують свою країну. Не робіть собі ілюзій, що спорт приносить славу країні. Сьогодні Славу Україні приносить воїн ЗСУ! А раніше цього не зміг зробити ні вчитель, ні священик. Тому була війна з церквою, бо до нас завели московських попів, і війна з учителями через знищення системи освіти. Міністрами освіти призначали дегенератів, неуків, плагіаторів і потвор. Я маю на увазі Лісового, Квіта, Гриневича, Табачника. Ці люди працювали на знищення освіти. Це не приносить слави нашій країні. От коли переможемо, тоді будемо грати у футбол.

Читайте також: На Волині у колишньому Ківерцівському районі пройшла «гольова» злива.

Реклама Google

Telegram Channel