Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Тоня Матвієнко розсекретила, де перебувають її рідні брати під час війни

Тоня Матвієнко.

Волинь-нова

Тоня Матвієнко розсекретила, де перебувають її рідні брати під час війни

Українська співачка Тоня Матвієнко вперше за тривалий час заговорила про старших братів і розсекретила, де вони перебувають

Рідні люди виконавиці не є публічними та ведуть доволі закритий спосіб життя. Артистка розповіла, що її старший брат Іван, по церковному Януарій, пішов до монастиря. За словами Тоні, він сам обрав цей життєвий шлях і свідомо до нього йшов.

Тоня Матвієнко з братами.
Тоня Матвієнко з братами.

 «Мій старший брат Іван (по церковному Януарій) – іконописець, художник, архітектор, він свідомо обрав шлях служіння Богові. Заведено вважати, що людина йде до монастиря, коли в її житті щось сталося. У випадку з Іваном все зовсім не так. Він йшов до цього рішення довго, роками. Його життя дуже цікаве. І найголовніше – він щасливий», - розповіла артистка в інтерв'ю для Oboz.ua.

Інший брат Тоні Матвієнко – Андрій – зараз перебуває на службі в Нацгвардії. Співачка говорить, що з рідними людьми не втрачає зв'язок та час від часу бачиться, адже вони приїжджають до неї в гості. «Андрій, ще один мій брат, зараз служить у Нацгвардії. Ми бачимося – вони приїжджають до нас у гост», - зазначила співачка.

Реклама Google

Telegram Channel