Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
«Холостяк» Олександр «Терен з Рівного озвучив принципову умову під час кастингу

Олександр «Терен.

Фото Обозреватель.

«Холостяк» Олександр «Терен з Рівного озвучив принципову умову під час кастингу

Новий герой 13 сезону шоу «Холостяк» ветеран війни Олександр «Терен» Будько дав своє перше інтерв'ю в ролі холостяка та розповів, яким дівчатам варто подавати заявку на участь

 Чоловік має принципову громадянську позицію, тому червоної троянди не отримають ті, хто її порушить.

Для нього важливими факторами в співрозмовнику та майбутній коханій людині є щирість та інтелект. Як герой розповів Еммі Антонюк в інтерв'ю «Це ніхто не буде дивитися», лише побачивши взаємність з іншої сторони, він може відкритися та «бути вразливим», пише «Обозреватель».

 

 «Мені більш важливо, як я вже казав, найперше інтелект людини, наскільки вона розділяє його зі мною, життєва позиція і вже тоді звичайно бонусом буде зовнішність, – зазначив він і згодом додав: – Важлива людська щирість. Коли людина насправді прийде на проєкт не за підписниками, не за якоюсь власною славою, марнославством. А прийде для знайомства».

Утім, найбільше його хвилює україномовність учасниць та відсутність стереотипів щодо військових. Олександр «Терен» пояснив, який світогляд майбутньої учасниці суперечить його власному: «Все ветерани ПТСР-щики, «какая разница, на каком языке разговаривать»... Принципово [мова спілкування]. Але якщо ти будеш розмовляти англійською, I can speak English, то [згоден]... По-третє, дівчині потрібно переглянути усі випуски «Відвалу ніг» [власний YouTube-проєкт Будька щодо актуальності теми урбанізму, підлаштованого для інклюзивних людей], для того, щоб бути в контексті проблеми в Україні людей з інвалідністю».

 

Певного типажу жінок ветеран не має. Він стверджує, що також не сприйматиме людину, краса якої може буде ідеальною за суспільними стандартами, але думками вона деградує. І навпаки, зверне увагу на особистість, з якою можна цікаво поспілкуватися, навіть, якщо її зовнішність «не підпадає під стандарти краси».

«Я не рівняюсь по Міс Всесвіт. Я не будую для себе ідеалів, не будую для себе ідолів, авторитетів. Це може бути будь будь-хто. Тобто, для мене головне ось той внутрішній світ, про який я кажу. Може бути дівчина, яка, знаєш, не підпадає під стандарти краси, але в ній буде щось таке внутрішнє, якась енергія, просто навіть якась зовнішня риса обличчя, чи просто її поведінка, яка буде до себе притягувати. Мені не буде важливо, хто вона, чи вона була взагалі міс чого-небудь. Просто ця людина сама до себе буде притягувати», – запевнив ветеран.

Що цікаво, Терен не проти, аби шоу «Холостяк» поставило крапку у своєму існуванні після 13 сезону. Нібито, щоб після усіх скандалів, пліток та сексизму, фінал був оптимістичним та демократичним.

«Можливо я б погодився [на закриття шоу]. Не тому, що я хочу, щоб після мене нікого не було ніде. Це власне те, про що ми спілкувалися: про сексистське шоу, про якесь неправильне шоу і так далі. Оскільки через нього можна дуже багато зараз провести хороших речей, хороших наративів. А що ще показати, коли ми вже дійшли до того, що ветеран, людина з інвалідністю, не сексист, українець у цьому шоу? Хто далі? Тому так, напевно, це буде останній сезон 13-й», – зазначив Олександр Будько.

Реклама Google

Telegram Channel