Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
На Львівщині дитина добу провела у реанімації через укус гадюки

Змії часто ховаються в старих пнях, копицях сіна, під каменями або стовбурами дерев.

Фото: zaxid.net.

На Львівщині дитина добу провела у реанімації через укус гадюки

До львівської дитячої лікарні св. Миколая госпіталізували 8-річну дівчинку, яку на базі відпочинку поблизу села Хоросно вкусила гадюка

Маленьку пацієнтку звати Аліса. Вона не боїться плазунів, бо вдома в неї живе два екзотичних улюбленці: маїсовий полоз та молочна змія.

Про це пише zaxid.net.

На відпочинку за містом Аліса вирішила побавитися із плазуном. Спіймала одного біля озера, однак він вивернувся і вкусив її за великий палець лівої руки. Дівчинка відразу відчула біль, а місце укусу посиніло. Батьки сфотографували плазуна і відразу повезли доньку до лікарні. Як виявилося, Алісу вкусила гадюка, повідомили у лікарні.

Дівчинка добу провела в реанімації під контролем лікарів.

«Спеціалісти відділення анестезіології та інтенсивної терапії відразу розпочали очищувати кров дитини від отрути. Вжили протишокових заходів та виконали інфузійну терапію. Під час постійних крапельниць кожні чотири години дівчинці брали кров на аналіз та міряли температуру, аби відстежувати будь-які зміни в організмі. Добу Аліса пробула в реанімації під пильним медичним наглядом», – кажуть у лікарні.

Це не перший випадок на Львівщині, коли гадюки кусають людей і зокрема дітей. Натрапити на них можна у болотистій місцевості, поблизу заростей водойм, біля річок,у горах і навіть на подвір’ї будинків, які стоять неподалік лісу тощо. Зараз починається період їхньої найбільшої активності, тож слід бути обережними, бо отрута гадюки – це токсин, що уражає одразу кілька систем: кровотворну, серцево-судинну та нервову. Після укусу потрібно якомога швидше звернутися за медичною допомогою.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Розшукали водія двоколісного, який на переході ледве не збив чоловіка (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel