Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
На Волині розпочали ремонт 36-метрового мосту

Він був побудований ще у 1978 році і відтоді не ремонтувався.

Фото: restoration.gov.ua.

На Волині розпочали ремонт 36-метрового мосту

У селі Красноволя Луцького району розпочали ремонт мосту

Він розташований на автодорозі Т-18-02 /М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – /Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/.

Про це повідомляють у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

Це залізобетонний міст через річку Кормин, завдовжки 36 метрів. Він був побудований ще у 1978 році і відтоді не ремонтувався. За довгий час експлуатації міст зазнав серйозних руйнувань. Для безпечного та безперебійного проїзду автошляхом та запобіганню аварійних ситуацій розпочали відновлення споруди.

У планах відремонтувати опори; влаштувати монолітну залізобетонну накладну плиту прогонової будови, гідроізоляцію та деформаційні шви; відновити тротуарні консолі; наростити монолітне парапетне огородження; відновити дорожнє покриття і нанести дорожню розмітку; провести відновлення та захист конструкцій мосту; встановити металеве бар’єрне та перильне огородження.

Наразі проводяться підготовчі й демонтажні роботи на правій частині мосту.

Рух транспорту в обох напрямках організовано лівою смугою шляху, тож водіям радимо уважно стежити за дорожніми знаками на ділянці ремонту.

Цьогоріч на автошляху Т-18-02 у селі Красноволя планують полагодити ще один старий міст. Йдеться про зведену в 1966 році 12-метрову споруду, що також потребує невідкладного ремонту. Відповідна публічна закупівля, яку проводимо, уже на стадії завершення.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині просять народну депутатку проїхатись «нічийним» мостом.

Реклама Google

Telegram Channel