Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
Байден таємно дозволив Україні завдавати ударів по території росії американською зброєю

Нарешті, пане Байден!

Фото із сайту politico.com.

Байден таємно дозволив Україні завдавати ударів по території росії американською зброєю

Причиною рішення Байдена співрозмовники Politico назвали погіршення умов для України на полі бою

Президент США Джо Байден таємно дозволив Україні завдавати ударів по території росії американською зброєю, але виключно біля кордонів Харківської області.

Про це повідомляє Politico з посиланням на власні джерела, інформує «Європейська правда».

«Президент нещодавно доручив своїй команді забезпечити, щоб Україна могла використовувати американську зброю для ударів у відповідь на Харківщині, щоб Україна могла завдати удару у відповідь по російських силах, які завдають ударів або готуються завдати їх».

Щодо ударів на великі відстані всередині росії, політика США у цьому плані не змінилася, зазначило джерело Politico.

Причиною рішення Байдена співрозмовники Politico назвали погіршення умов для України на полі бою – а саме просування росії та покращення позицій на Харківщині.

Як пише Politico, Україна тепер може використовувати американську зброю, щоб збивати запущені в напрямку Харкова ракети, уражати війська безпосередньо з російського боку кордону біля Харкова, та по російських бомбардувальниках, що запускають бомби в бік української території.

Посадовець США заявив Politico, що Україна не може використовувати цю зброю для ураження цивільної інфраструктури або запуску ракет дальнього радіусу дії для ураження військових цілей в глибині росії.

Як відомо, генсек НАТО Єнс Столтенберг наполягає, що союзникам потрібно переглянути обмеження на заборону Україні вдаряти по рф західною зброєю на тлі прикордонних боїв на Харківщині. Деякі європейські держави вже відкрито заявили, що підтримують таку позицію.

Читайте також: Дональд Трамп: «Я розбомби би москву, якби за мого президентства росія вторглася б в Україну».

Реклама Google

Telegram Channel