Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
На Алтаї згоріла дача путіна: там був один із його «бункерів»

Будівля вигоріла повністю.

Фото – Амір АЙТАШЕВ.

На Алтаї згоріла дача путіна: там був один із його «бункерів»

Тут кремлівський карлик нібито любив приймати криваві ванни з оленячих пантів, вважаючи, що вони є лікувальними

В Алтайському краї країни-агресора росії 30 травня нібито сталася пожежа на території резиденції російського диктатора володимира путіна. Одна з будівель згоріла повністю.

Про це повідомили російські видання, опублікувавши відповідні фотографії, інформує Oboz.ua.

Резиденція розташована в Онгудайському районі Республіки Алтай.

Формально резиденцію путіна на Алтаї оформлено як санаторій «Газпрому». Однак, за інформацією опозиційних змі рф, там і розташовувався так званий «бункер путіна», де нібито можуть розміститися до 100 тисяч осіб.

Видання «Сирена» пише, що фото згорілої будівлі опублікували російський блогер Амір Айташев та активістка Аруна Арна. Журналісти проаналізували кадри та не виявили ознак монтажу.

Колір фасаду, розташування будівель, зелені насадження, рельєф і дах на знімках активістів збігаються з елементами на попередніх фото резиденції.

У Головному управлінні МНС у Республіці Алтай відмовилися відповідати на запитання журналістів щодо пожежі на цій території.

Як пишуть ЗМІ, інформація про засекречене будівництво в Онгудайському районі на Алтаї з'явилася у 2010 році, на цей проєкт нібито витратили до 3 мільярдів рублів. У 2011 році журналісти спробували потрапити до санаторію, але охорона відмовила, пославшись на особливий статус об'єкта, призначеного для перших осіб країни.

Також зазначається, що біля резиденції є закрите спецгосподарство, де нібито розводять маралів (великих благородних оленів), щоб добувати кров із їхніх пантів. У 2022 році видання «Проект» писало, що путін нібито любить приймати такі криваві ванни, вважаючи, що вони є лікувальними.

Вас може це зацікавити: Понад 25 тисяч людей проголосували, щоб волинянину Миколі Омелянчуку таки дали звання Героя.

Реклама Google

Telegram Channel