![Ковельській міській раді за підтримку подякували військові 3-ї окремої штурмової бригади](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/hg/x3nkvy-0x170-2048x1365-it255f327vouldwb53dsgiejwvu66hg2.jpg)
Разом до Перемоги!
Ковельській міській раді за підтримку подякували військові 3-ї окремої штурмової бригади
Представник бригади Вадим Кудіяров зустрівся з працівниками виконавчого комітету, аби передати слова вдячності від командування за співпрацю, фінансову підтримку військового формування
Захисник вручив міському голові Ігорю Чайці прапор 3-ї ОШБр.
Про це інформують у Ковельській міській раді.
- Підтримка воїнів, які виборюють свободу та незалежність України — найбільш пріоритетне завдання, наш обов'язок перед тими, хто знаходиться на передовій. У складі бригади – взвод «Вовча зграя», більшість із бійців якого – ковельчани. Ми будемо продовжувати нашу співпрацю та докладатимемо максимум зусиль для забезпечення наших захисників, - зазначив мер.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/aw/5qunwj-0x0-2048x1536-dwqikd25qenoao5x7kuodh2vhn7bpaw5.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/hf/akq663-0x0-2048x1536-de2xkdg4x3a4bkm4shbyqxk43tlwxhf2.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)