Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
ДніпроГЕС у критичному стані: про виробництво електрики не йдеться

«Сподіваюся, що найближчими днями ми зможемо дати мешканцям чітку відповідь відносно логістики через ДніпроГЕС у Запоріжжі», – сказав голова ОВА Іван Федоров.

Фото із сайту zabor.zp.ua.

ДніпроГЕС у критичному стані: про виробництво електрики не йдеться

Після нічного ракетного удару в суботу вранці у Запоріжжі було перекрито рух транспорту через Дніпровську ГЕС

«Наразі в критичному стані знаходиться ДніпроГЕС. Не йдеться навіть про виробництво електроенергії. Наразі повністю перекрито рух з лівого берега на правий, тож мешканці обмежені в трафіку. Для об’їзду використовуються два мости, де налагоджена логістика в обидва боки. У вихідні поки будемо так», – заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров (на фото) в ефірі «Телемарафону».

Федоров зазначив, що міська влада буде консультуватися з фахівцями, «щоб, якщо відкривати рух ДніпроГЕС, то він має бути безпечним для того транспорту, для якого він буде відкритий».

«Сподіваюся, що найближчими днями ми зможемо дати мешканцям чітку відповідь відносно логістики через ДніпроГЕС у Запоріжжі», – сказав голова ОВА.

Він повідомив також, що п’ятниця була рекордним днем, коли ворог понад 500 разів атакував населені пункти Запорізької області, здебільшого – прикордонні.  

Вас зацікавить також: «Слуги народу» знову хочуть скасувати український дубляж у кіно», – нардеп Вʼятрович.

Реклама Google

Telegram Channel