![Не висихають сльози від непоправних втрат: на війні загинули двоє волинян](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/he/mvt3tr-xz47gv3pysgep2srhmibvcycjrfguhev.jpeg)
Світла пам'ять.
Не висихають сльози від непоправних втрат: на війні загинули двоє волинян
Тепер Героям потрібна лише наша молитва
На фронті загинули військовослужбовці з Волині Сергій Бордюговський та Антон Оконь.
Про це повідомляє Суспільне Луцьк.
Сергій Бордюговський
Про загибель 35-річного солдата повідомив Ратнівський селищний голова Віталій Бірук. Він був жителем села Кортеліси цієї громади. Військовослужбовець загинув 29 травня.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/yb/wyxacv--1x0-794x447-5eucgwy4axdbokyac7ocumpufldqfyb5.jpeg)
«Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував», — зазначив Віталій Бірук.
Про час і місце прощання з бійцем повідомлять згодом.
Антон Оконь
30 травня під час виконання бойового завдання загинув 40-річний лучанин Антон Оконь, повідомили у Луцькій міській громаді.
Військовослужбовець загинув в районі населеного пункту Іванівське Донецької області. Він був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду водія інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу штурмового батальйону.
Читайте також: «На війні з окупантами загинув син священника з Волині».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)