![В обласному центрі Волині тролейбус на смерть збив жінку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/lb/bz5mze-11x2-911x607-sj7itq4whiu7aej5ah2l5nkfy4n6wlbm.jpg)
Що тут скажеш – біда...
В обласному центрі Волині тролейбус на смерть збив жінку
Вона переходила проїжджу частину поза пішохідним переходом
Стало відомо, що 2 червня, близько 14:20, на вулиці Конякіна у Луцьку, водій тролейбуса збив 38-річну жінку.
У коментарі «Суспільному Луцьк» речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук розповіла, що 55-річний водій тролейбуса, рухаючись в напрямку вулиці Захисників України (колишня Гордіюк), здійснив наїзд на 38-річну лучанку, яка переходила проїжджу частину поза пішохідним переходом.
Як зазначили у диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, жінка померла в автомобілі швидкої допомоги.
Відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого).
Читайте також: На Волині сильно почубилися молодики: викликали і поліцію, і медиків.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)