Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Нардепка Безугла закликала головнокомандувача ЗСУ Сирського «піти на ВЛК»: «Армія може воювати, ПЕРЕМАГАТИ, але без Вас»

В Україні уже давно знають: що в Офісі президента на думці, то в Мар’яни Безуглої – на вустах. Нардепку використовують як «інформаційний таран».

Фотоколаж – Катерина КРУГЛИК, zaborona.com.

Нардепка Безугла закликала головнокомандувача ЗСУ Сирського «піти на ВЛК»: «Армія може воювати, ПЕРЕМАГАТИ, але без Вас»

Представниця «Слуги народу» знов розкритикувала військове керівництво країни

Роботине вже кілька тижнів не контролюється Силами оборони України, Кринки віднедавна також. 

Про це нардепка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла пише у телеграм-каналі.

Безугла звернулася до Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки з проханням провести заслуховування з метою обговорення цих питань. Засідання було організоване головою комітету Олександром Завітневичем і проводилося в режимі цілком таємного.

На засіданні були присутні:

= Начальник Генштабу ЗСУ Баргилевич (основний доповідач).

= Заступник Головнокомандувача ЗСУ Лебеденко.

= Заступник Баргилевича Драпатий.

= Заступник Буданова з ГУР МОУ Скібіцький.

= Керівник ДВКР Дубровін.

= Керівник держспецтранспорту Яковець.

= Керівник прикордонної розвідки Цяцкун.

«Усі вони генерали. Ще сиділи у «свиті» кілька сумних полковників, які мовчали. Наприклад, начальник управління воєнно-стратегічного аналізу (у нас таке є, ага!) – без жодних матеріалів і не сказав жодного слова», – зауважила нардепка.

Реклама Google

За її словами, Баргилевич на пальцях (ніяких матеріалів не підготували. – М.Б.) розказував, яка важка, але контрольована ситуація. Чому важливо тримати Кринки і яке критичне значення має Роботине. Як фортифікації першої лінії будують підрозділи відповідно до потреб, а Генштаб надає методичну підтримку ОВА для другої і третьої ліній. Що по Харківщині всі бойові розпорядження були.

«На запитання, чому на напрямку удару росіян була тільки 125-та ТРО, а у Вовчанську не було ЖОДНОГО підрозділу ЗСУ, ухилявся від відповіді. Загалом, наговорив багато. Цього разу нарешті ми мали протоколювання засідання, і частину протоколу можна буде назвати «як ми про…ли вторгнення, 2024». Також там зафіксована брехня щодо Кринок і Роботине», – додає вона. 

«Так ось, Роботине вже кілька тижнів не наше. І про це мовчать. І Кринки де факто вже теж (недавно). Роботине – єдиний результат контрнаступу Залужного, село в низині, яке стало кладовищем життів, західної техніки та самовпевненості генералітету. Тепер ще це для мене символ брехні і «нічого не змінилося». Кринки – кривавий проєкт Содоля, який пішов на підвищення, щоб втратити Авдіївку і прогавити Харківщину. Генерали, ви вважаєте, що союзники дурні, вони не бачать із супутників, що і як відбувається? Серйозно? В соцмережах і на карті Deep State більше правди.

Після засідання Баргилевич погрожував, що якщо я писатиму про нього, то ворог, а щодо ворогів він до кінця. І що я гірша за росіян. Ніщо не гірше за росіян, але генерали-брехуни – дуже близько!», – запевняє Безугла.

«Олександре Станіславовичу, (Безугла звертається до Сирського. – Ред.) ідіть на ВЛК! Відкрийте нам шанси, ідіть, просто йдіть…Армія може воювати, ПЕРЕМАГАТИ, але без Вас та усіх цих фракційних, нам треба нові командири! Не душіть! Армії треба кисень!», – резюмує вона.

Читайте також: Як Порошенко відреагував на провокацію проти Девіда Кемерона.

Telegram Channel