Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
Знайшли мертвим одного з найбагатших бізнесменів Польщі

Єжи Кшановський разом з братом багато років входили до списку 100 найбагатших поляків журналу Forbes.

Фото із сайту rzeszow.wyborcza.pl.

Знайшли мертвим одного з найбагатших бізнесменів Польщі

Єжи Кшановський вийшов із дому на прогулянку і не повернувся

У Польщі знайшли мертвим одного з найбагатших бізнесменів, співзасновника компанії з виробництва офісних меблів Nowy Styl, почесного консула України в Ряшеві Єжи Кшановського [Jerzy Krzanowski].

54-річний Єжи Кшановський вийшов з дому у селі Кросьценко Вижнє Коросненського повіту Підкарпатського воєводства. Як повідомляє zaxid.net з посиланням на радіо RMF, чоловік вийшов з дому на прогулянку в шортах та футболці і не повернуся, родичі звернулися в поліцію.

Пошукова операція, до якої були задіяні співробітники поліції, пожежники та рятувальники з залученням собак та дрона з тепловізором, почалася близько обіду чертверга. Уночі на п’ятницю рятувальники виявили тіло чоловіка у полі неподалік від його дому в Кросценку Вижньому на Підкарпатті. Причини та обставини трагедії невідомі. Прокурор ухвалив рішення направити тіло на розтин.

Реклама Google

54-річний Єжи Кшановський разом із братом Адамом у 1992 році заснували компанію Nowy Styl, яка є одним з найбільших виробників офісних меблів в Європі. Адам Кшановський зараз є президентом компанії. Брати Кшановські багато років входили до списку 100 найбагатших поляків журналу Forbes. У 2021 році вони займали 57 місце. Тоді їхня компанія виробляла близько 8 мільйонів стільців на рік.

У 2023 році доходи компанії від продажів склали 310 млн євро (1,3 млрд злотих). Nowy Styl постачає свою продукцію в понад 70 країн.

Читайте також: Як при Януковичу: в Україну повернулись «темники».

Telegram Channel