Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
«Потрібно донести українські тези»: чому участь у Республіканському конвенті США вкрай важлива для України

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

«Потрібно донести українські тези»: чому участь у Республіканському конвенті США вкрай важлива для України

Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий» повідомив, що отримав запрошення на Республіканський національний конвент США в Мілуокі, на якому буде затверджений єдиний кандидат на президентських виборах в листопаді цього року

Як відомо, Порошенко є членом Почесної Ради Міжнародного демократичного союзу (IDU), а «Європейська Солідарність», як і Республіканська партія США, входять до глобальної правоцентристської політичної родини IDU. 

За словами пʼятого Президента, участь у Конвенті – це перш за все можливість внести українські питання у передвиборчу програму республіканців. 

«У липні у США, в Мілуокі буде проходити Конвент Республіканської партії, і особисто мене запросили для участі в Конвенті. Це не так, як думають окремі парламентські «туристи», – приїхати і селфі поробити. Там буде не лише висунення кандидатів, там буде формулювання програми Республіканської партії, з якою вона йде на вибори», – пояснює Порошенко.

«Принципово, вкрай важливо, щоб у програмі Республіканської партії були українські тези. І для цього потрібно працювати всім, хто має вплив, хто має запрошення. Всі мають об’єднати зусилля для того, щоб забезпечити і гарантувати двопартійну підтримку США – і демократів, і республіканців», – вважає Порошенко.

Він також повідомив, що більше місяця тому подав документи для оформлення відрядження, однак воно досі не підписане. 

«До речі, відповідне запрошення я маю і для відвідання виставки озброєння – для того, щоб ми закупили новітні радіолокаційні станції для комплексів «Ай-Петрі». На жаль, поки що також відрядження не підписане», – зауважив Петро Порошенко. За його словами, зривати постачання зброї для ЗСУ неприпустимо. 

«Це треба давно припинити – до речі, виконуючи Резолюцію Європарламенту, яка чітко наголосила на незаконності подібної практики: обмеження прав опозиції, прав обраних народом народних депутатів. Нічого спільного з нашим рухом в Європу це не має», – переконаний пʼятий Президент. 

Реклама Google

Telegram Channel