Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Новобранці Волинського прикордонного загону склали присягу

З вірою у Перемогу!

Фото: facebook.com.

Новобранці Волинського прикордонного загону склали присягу

Учора військовослужбовці, котрі вирішили стати на захист державних рубежів, обравши престижну професію прикордонника, склали присягу на вірність Україні

Новобранці присягнули сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

«Нині прикордонники мужньо боронять та надійно охороняють кордони нашої країни. Так, це важка місія, але Господь вас покликав до неї. Тож хочу побажати, щоб ви з честю, відданістю та сумлінно виконували ті завдання, які будуть на вас покладені. Щоб якомога швидше завдяки вашому служінню ми здобули перемогу. Нехай Боже благословіння буде з вами, Господь береже усіх воїнів і нашу Україну!», – звернувся до прикордонників військовий капелан протоієрей Михайло Хімчак.

Керівництво та персонал загону вітає військовослужбовців у своєму колективі.

Усі охочі мають можливість доєднатися до прикордонників Волинського загону. Тож чекаємо Вас за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.

Додаткову інформацію щодо набору на службу можна дізнатися за телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08.00 до 17.00).

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Луцька тренерка з танців пішла у ЗСУ разом з чоловіком.

Реклама Google

Telegram Channel