Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Де поділася кава: мер Ковеля дав вичерпну відповідь

Питання закрите.

Фото: facebook.com.

Де поділася кава: мер Ковеля дав вичерпну відповідь

Ігор Чайка закрив питання щодо історії про каву, закуплену на тендері за кругленьку суму бюджетних коштів, нібито для працівників Ковельської міської ради

Міський голова зауважив, що раніше не вважав за необхідне якось коментувати цю тему.  Наразі, коли вся ця історія завершилась, він детально розповів про всі події від самого початку, щоб зняти маніпуляції на згадану тему.

Про це Ігор Чайка написав на своїй сторінці у соцмережах.

«Памʼятаєте одну з інтернет-пліток про закуплену на тендері за кругленьку суму бюджетних коштів каву нібито ... для працівників Ковельської міської ради? Тільки лінивий тоді не обговорював цю історію і не таврував ганьбою «злочинну владу» ... Я не вважав за необхідне якось коментувати цю тему, адже насправді «зраду» розганяли ті, кого не надто цікавлять факти та об'єктивність власних суджень. Але наразі, коли вся ця історія завершилась, хочу проговорити її від самого початку та зняти усі маніпуляції на згадану тему.

Отже: взимку 2022 року ворог системно руйнував енергетичну інфраструктуру нашої країни. Згадайте, як ми з вами жили без світла після перших прильотів російських ракет. Саме тоді у Ковелі розпочали організовувати роботу пунктів незламності, яких у нашому місті загалом було визначено 14. Відповідно до вимог урядових документів, зокрема, пункту третього Постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 р. № 1401, органи місцевого самоврядування та керівники суб’єктів господарювання зобовʼязані були забезпечити функціонування пунктів незламності. У встановленому Кабміном порядку їх роботи окремо зазначалося і про потребу забезпечити ці пункти гарячими напоями (кавою, чаєм).

Тому 26 грудня 2022 року через електронну систему публічних закупівель Prozorro виконком міської ради закупив 1100 упаковок кавового напою. Там же чітко було вказано, що товар призначений «для пунктів незламності та обігріву». За час роботи пунктів незламності в Ковелі працівниками Ковельського райуправління ДСНС було використано 36 упаковок. Питання: куди ж поділась решта? Може справді каву «вкрали» чи «випили чиновники? - як про це писали тоді найбільш «поінформовані» коментатори соцмереж. Та ні! Кава й досі зберігається на складі: всі 1100-36=1064 упаковки. Ніхто її не випив, не привласнив і не вкрав. Ми намагалися передати цю каву військовим, але жоден підрозділ не захотів брати таку кількість товару на свій баланс (особливості вітчизняної бюрократії навіть в часи війни). Час спливав, а продукт харчування залишався на складі. Тому сьогодні, 13 червня, на засіданні виконкому кавовий напій в кількості 1064 упаковки було передано Ковельському МТМО — для поранених військовослужбовців, які там лікуються та проходять реабілітацію, а також і для пацієнтів лікарні. Хай смакує! Питання закрите. «Зрада» відміняється...» – йдеться в дописі очільника.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Відомий майстер з Волині створив нові вироби з яєчної шкаралупи та бурштину.

Реклама Google

Telegram Channel