Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Нові подробиці справи про загибель 9-річної українки в Німеччині

Триває слідство.

Фото: 24tv.ua.

Нові подробиці справи про загибель 9-річної українки в Німеччині

Поліція Німеччини у середу, 12 червня, підтвердила, що знайшла тіло загиблої 9-річної Валерії з України

Наразі поліцейські цілодобово чергують біля будинків, де живуть мама та бабуся дівчинки.

Про це пише 24tv.ua.

Правоохоронці розглядають таку ймовірність, що вбивця може шукати контакту із сім'єю загиблої дитини. Вони ретельно слідкують, хто заходить у будинки, де живуть рідні Валерії. 

33-річна мама дівчинки та 60-річна бабуся проживають обоє у Дебельні. Їхні домівки розташовані всього за кілька сотень метрів один від одного. Поліція почала стеження перед обома квартирами ще з вечора вівторка, 11 червня. Вона перевіряє та документує кожного, хто заходить та виходить із будинків. Там також стоїть швидка допомога.

«Страх сім'ї тепер змішався з горем. Страх перед убивцею, якого ще не спіймали», – пише Bild.

У німецькій прокуратурі зазначили, що розслідування наразі зосередили на найближчому оточенні сім'ї. Там вважають, що вбивця може шукати контакту з матір'ю або бабусею загиблої Валерії.

І судячи з усього, на прицілі у слідчих двоє чоловіків, з'ясували журналісти Bild.

33-річний Андрій з Молдови – колишній хлопець матері Валерії, 33-річної Надії.

Уранці в день вбивства він писав жінці та просив про телефонний дзвінок. Відомо, що він мешкає у Празі, але слідчі Чехії не можуть його знайти. За інформацією Bild, він був у Дебельні у день зникнення дитини.

Другий імовірний підозрюваний – 50-річний Геннадій, біженець з України та колишній моряк.

Він був сусідом родини, хотів стосунків з матір'ю дитини, але отримав відмову. Після того він нібито обіцяв «зруйнувати їй життя».

Обох розшукує поліція.

Крім того, пише видання, перед своєю смертю Валерія казала про те, що за нею слідкує дорослий чоловік.

Нагадаємо: 9-річна дівчинка Валерія зникла у понеділок, 3 червня, по дорозі до школи в німецькому місті Дебельн. Поліція встановила, що дівчинка до школи не дійшла і навіть не сідала у шкільний автобус. Про зникнення дівчинки школа вчасно не повідомила, а мама спочатку шукала її самостійно. Уже згодом до пошуків залучили сотні поліціянтів, десятки волонтерів, гелікоптер, пошукових собак.

Під час пошуків 11 червня поліція виявила невпізнане тіло у лісі за чотири кілометри від домівки дівчинки. А уже 12 червня експертиза встановила, що це зникла Валерія.

Додамо, що тато Валерії – військовий ЗСУ. Він уже отримав відпустку з військової служби та збирає необхідні документи для виїзду за кордон. А у середу, 12 червня, він зняв відео, у якому звинуватив колишню дружину в тому, що вона мало часу виділяла дитині. Він розповів, що Валерія ходила до школи сама і без жодних засобів зв'язку. Чоловік просить допомогти повернути його обох доньок в Україну.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Німецька поліція підтвердила смерть 9-річної українки.

Реклама Google

Telegram Channel