Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
З бюджету Володимира на потреби військових виділили понад 16 мільйонів гривень

Левову частку цих коштів буде спрямовано на закупівлю необхідного обладнання для 100-ї ОМБр.

Фото: Фейсбук.

З бюджету Володимира на потреби військових виділили понад 16 мільйонів гривень

14 червня відбулась тридцять п’ята позачергова сесія Володимирської міської ради восьмого скликання, головним питанням якої було виділення коштів на підтримку підрозділів сил безпеки і оборони України

Без обговорення та одноголосно депутати прийняли рішення щодо фінансування запитів військових з’єднань, які звернулись за допомогою до міської ради. Попередньо усі запити детально розглядались на спільному засіданні постійних комісій та на погоджувальній раді.

Про це інформують у Володимирській міській раді.

Відтак було прийняте рішення внести зміни до програми матеріально-технічного забезпечення військових частин, Володимир-Волинського РТЦК та СП, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки і мобілізації в громаді на 2021-2025 роки, а також до бюджету громади на 2024 рік, виділивши на підтримку військових формувань 16 456 234 гривні.

Левову частку цих коштів – 13 мільйонів гривень – буде спрямовано на закупівлю необхідного обладнання для 100-ї ОМБр. Іще 3 мільйони буде розподілено між військовими частинами А4933, А2892 та А4554.

Окрім цього, було прийняте рішення про надання згоди на безоплатну передачу майна. Йдеться про спеціальні окуляри та пульти для дронів на загальну суму 380 тисяч гривень. Закуплене за кошти бюджету майно буде передане на баланс однієї з військових частин.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Сільська громада на Волині виділила кошти на дрони для земляків.

Реклама Google

Telegram Channel