Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Захиснику з Ковеля придбали водний транспорт для стримування ворога на Херсонському напрямку

Загальна вартість двох човнів – майже один мільйон гривень.

Фото: Фейсбук.

Захиснику з Ковеля придбали водний транспорт для стримування ворога на Херсонському напрямку

Ковельська громада продовжує підсилювати оборонців

Сьогодні два нових моторних поліетиленових човни Whaly 435 LF з двигунами HONDA BF 50 отримав корпус морської піхоти. У ньому несе службу ковельчанин, депутат міської ради, учасник АТО, офіцер Володимир Шпіка, який з перших днів повномасштабного вторгнення - на фронті.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

На початку війни, коли він приїздив у Ковель за автомобілем, то казав: «Хтось повинен воювати, хтось має займатись волонтерством, хтось працювати в тилу. Тільки так - одним дружнім кулаком ми зможемо розбити рашистів».

Коли ж на адресу міського голови надійшов запит від підрозділу, що вони вкрай потребують таких плавзасобів, його одразу було скеровано у роботу та проведено закупівлю. Загальна вартість двох човнів – майже один мільйон гривень.

Хлопці, які приїхали за ними, кажуть, що водний транспорт допомагатиме на Херсонському напрямку стримувати натиск ворога, де вони виконують бойові завдання, де зараз дуже гаряче. Тому постійно є потреба у додаткових засобах.

- Дуже важливо, що нам вдалось придбати, знайти той варіант, який вам підходить. Нехай ці човни добре служать. Вітання і вдячність від ковельчан усім захисникам, а особливо нашому землякові Володимиру Шпіці, - сказав перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Херсонщину для морських піхотинців з Волині передали моторний човен.

Реклама Google

Telegram Channel