Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Росіяни почали застосовувати нову хімічну зброю: військовий про жахливі симптоми

Такі рани завдає люїзит.

Фото ТСН.

Росіяни почали застосовувати нову хімічну зброю: військовий про жахливі симптоми

Потрапляння хоча б однієї краплі люїзиту в око, призводить до втрати зору

Росіяни почали застосовувати на фронті нову хімічну – боєприпаси з люїзитом.

Про це повідомив командир спеціального розвідувального підрозділу Денис Ярославський у Facebook. «Ворог почав застосовувати боєприпаси з люїзитом (бойова отруйна хімічна речовина, має запах схожий на квіти пеларгонії, колір диму – схожий на багнюку», – зазначив він, пише ТСН.

Симптоми ураження люїзитом

Ярославський розповів, що люїзит подразнює слизову та органи дихання. Ознаки ураження люїзитом можна побачити вже за 3-5 хвилин після його потрапляння на шкіру чи в організм.

Тяжкість отруєння залежить від дози, а також від часу перебування у зараженій атмосфері. Характер ураження – наривні явиразки на шкірі та подразнення слизових оболонок.

Перші симптоми – як від перцового газу: печіння в органах дихання, свербіж відкритих ділянок шкіри. Характер снаряду з люїзитом: ураження газом близько 50-60 м, найсильніший ефект у місці попадання.

Насамперед під час вдихання пари або аерозолю уражаються верхні дихальні шляхи. Легка форма отруєння проходить за кілька днів, важка – супроводжується головним болем, спазмами у грудях, блюванням, задишкою, втратою голосу та загальною слабкістю. Потрапляння хоча б однієї краплі цієї речовини в око, призводить до втрати зору.

Реклама Google

Telegram Channel