Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Нардепка Яна Зінкевич з Рівного вийшла заміж і опублікувала перше фото з весілля

Яна Зінкевич.

Фото Главком.

Нардепка Яна Зінкевич з Рівного вийшла заміж і опублікувала перше фото з весілля

Засновниця та командирка медичного батальйону «Госпітальєри», ветеранка-доброволиця і народна депутатка Верховної Ради України від «Європейської солідарності» Яна Зінкевич вийшла заміж

Сьогодні Яна Зінкевич опублікувала у своїх соціальних мережах світлину, на якій вона та її коханий демонструють свої обручки.

На знімку Яна одягнена у святкову вишиванку, прикрашену зеленим листям та червоними гронами калини, яка здавна вважалася символом любові, багатства, краси, материнства та продовження роду, пише Главком.

Яна  на фото сидить, схрестивши руки перед собою, на правій руці видно обручку. Коханий ніжно тримає її за руку, на його руці також видно обручку. Госпітальєрка приховала своє обличчя та обличчя свого чоловіка, але з підпису фото зрозуміло, що мова йде про весілля.  

«Новий етап життя після 7 років життя разом», – підписала знімок Яна.

 

 Раніше Яна зізнавалася, що скоро вийде заміж. Також вона повідомляла, що її обранцем став розвідник на ім'я Ілля.

Яна народилася в Рівному. У 2015 році на трасі Дніпро-Донецьк автомобіль медичного батальйону «Госпітальєри» потрапив у ДТП, автівка перекинулася сім разів. Яна вилетіла з машини, дістала повний перелом хребта, переломи ребер та ключиці, ушкодження внутрішніх органів, контузію серця та легень. Внаслідок ДТП дівчина отримала інвалідність і пересувається на візочку.

31 жовтня 2016 року Яна народила доньку Богдану, яку виховує самостійно.

У 2019 році Яну обрали народною депутаткою. Того ж року вона очолила новостворену комісію з питань ветеранів у Верховній Раді. Зінкевич також обрали секретаркою комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування у Верховній Раді дев’ятого скликання.

Реклама Google

Telegram Channel