Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Стало відомо, яка перша країна НАТО інвестує у виробництво українського озброєння

Дякуємо, Даніє!

Фото: Відкриті джерела.

Стало відомо, яка перша країна НАТО інвестує у виробництво українського озброєння

Данія перша країна НАТО, яка інвестує у виробництво українського озброєння

У Міністерстві оборони України повідомляють, що 13 червня, в рамках роботи Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністром оборони Данії Троельсом Лундом Поульсеном та міністеркою оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен.

Про це пишуть Економічні новини.

Результатом зустрічі з Троельсом Лундом Поульсеном стало підписання Меморандуму за участі Рустема Умєрова та заступника міністра з питань стратегічних галузей Сергія Боєва щодо закупівлі озброєння та техніки в українських виробників.«Це великий крок, оскільки Данія стала першою іноземною країною НАТО, яка інвестуватиме свої кошти у виробництво озброєння на території України. Це підтвердження того, що українська оборонна промисловість готова до співпраці на міжнародному рівні і здатна відповідати найвищим стандартам», – зазначив Рустем Умєров.

 

 

 «Важливість цього документу полягає в тому, що сторони домовились про процедуру, за якою буде здійснюватись фінансування. Тож надалі цей процес відбуватиметься швидше. Більш того, цей механізм може бути реалізований також в рамках подібних домовленостей з іншими нашими партнерами. Ми вдячні уряду Данії за послідовність у своїй підтримці та конструктивний діалог, який призводить до реальних результатів», — сказав Сергій Боєв.

Водночас з міністеркою оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен було підписано лист про наміри, який започатковує співпрацю між Україною та Нідерландами щодо підтримки нашого оборонно-промислового комплексу (ОПК). Ці інвестиції є свідченням високої довіри до українських виробників та їх здатності забезпечувати якісну військову продукцію, підкреслив міністр оборони України. «Дякую Данії та Нідерландам за цю важливу підтримку і взаємні кроки на шляху захисту свободи і демократії», – підсумував Рустем Умєров.

Читайте також: «В Україні створюють власні керовані авіабомби».

Реклама Google
 

Telegram Channel