Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Великий спонсор Зимненського монастиря на Волині закликає росіян окупувати Одесу

Цікаво, а до Бога чи до чорта молився Віктор Медведчук з Оксаною Марченко, коли вчащав у Зимненський монастир?

Фото з фейсбук-сторінки Оксани МАРЧЕНКО.

Великий спонсор Зимненського монастиря на Волині закликає росіян окупувати Одесу

А наша влада тим часом боїться заборонити московський патріархат, який є оплотом прихильників путіна в Україні і тільки жде приходу рашистів…

Кум путіна і колишній глава забороненої партії «ОПЗЖ» Віктор Медведчук закликає до окупації Одеси та інших міст, якщо Україна не погодиться на капітуляцію, запропоновану росією.

Про це чудовисько Медведчук заявив в інтерв'ю ТАСС, інорфмує «Українська правда».

Медведчук заявив, що рф повинна окупувати «Одесу та інші міста», якщо Київ відмовиться від путінської «мирної пропозиції», в якій той закликає віддати чотири області та Крим, а також погодитися на позаблоковий статус.

Реклама Google

Колишній депутат Ради також повторив кремлівські наративи про «ляльководів заходу», «партії війни», «нелегітимного Зеленського», «антинародний режим» тощо.

«Дуже влучний вираз – «звільняти» («Одесу та інші міста». – Ред.).

Інтереси безпеки росії диктують необхідність подальших бойових дій з метою боротьби з неонацистським режимом для досягнення повної демілітаризації та денацифікації.

При цьому добре видно, що інтереси режиму Зеленського та інтереси українського народу прямо протилежні. Українці хочуть миру, а Зеленський із західними ляльководами – війни, навіть ціною винищення українського народу. І цей народ потрібно від цієї злочинної нацистської влади звільняти».

Днями путін знову повторив, що нібито «готовий до мирних переговорів», але для цього Україна має вивести війська з так званих «ДНР» і  «ЛНР», Запорізької і Херсонської областей, і визнання «нових територіальних реалій – статусу Криму, Севастополя, Донецької і Луганської «народних республік», Херсонської і Запорізької областей як суб’єктів російської федерації». 

Читайте також: Телеведуча і кума Путіна у Зимненському монастирі просила відпустити їй гріхи.

Telegram Channel