Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У Луцькій громаді запрацювали 8 чергових дитсадків

Дитячий садок №5 у Луцьку.

Фото Суспільне.

У Луцькій громаді запрацювали 8 чергових дитсадків

43 заклади дошкільної освіти на літо закрили на поточні ремонти і генеральне прибирання

У чергові дитсадки батьки записали майже три тисячі дітей. Про це розповів Суспільному директор міського департаменту освіти Віталій Бондар.

До 12 серпня працюватимуть заклади: №1, № 3, № 5, № 16, № 17, № 21, № 30 і № 40.

Зі слів завідувачки закладу дошкільної освіти №5 Ніни Матвіюк, групи нині переповнені. Максимальна кількість дітей в одній групі — 53.

«Щоденне відвідування 230-250 дітей, на 230 офіційних місць, — каже завідувачка. — На сьогодні в черговий садок записано 537 дітей. Ускладнило ситуацію, що у 5 групах карантин через вітряну віспу і мусили додаткову інформацію брати про хвороби і вже виходячи з того формували групи».

Усіх дошкільнят з батьками, хто приходить до чергового садочка, на вході зустрічали працівники та скеровували до потрібної групи, відповідно до списків, складених напередодні.

Анастасія Григор’єва привела у садок трирічного сина. Каже: це перший досвід перебування у черговому дитсадку. «Будемо по можливості ходити 2-3 рази на тиждень, забирати раніше, але є така потреба, ми працюємо. Ввечері ми з ним поспілкуємось, якщо дуже не сподобається, буде великий стрес, то будемо над цим працювати, будемо компенсувати — будуть інші розваги», — додала мама.

Як зазначила завідувачка Ніна Матвіюк, дитячий садочок №5 має укриття, розраховане на 400 дітей. У перший день роботи усім дітям показали його розташування.

Реклама Google

Telegram Channel