Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Відома українська співачка пройшла військовий вишкіл

Тіна Кароль пройшла курс військової підготовки для цивільних.

Фото: show.24tv.ua.

Відома українська співачка пройшла військовий вишкіл

Українська виконавиця Тіна Кароль стала учасницею курсу з військової підготовки для цивільних

У мережі вже з'явилися фото артистки у формі.

Про це пише 24tv.ua.

З'ясувалося, що військовий вишкіл співачка проходила у червні. Разом з нею були ще й інші учасники, яких можна побачити на спільному фото.

Під час інтенсивного курсу Тіна вивчала тактичну медицину за протоколом ASM MARCH, який охоплює низку важливих навичок. Виконавиця опановувала правила поводження зі зброєю, вдосконалювала свої навички зі стрільби та освоювала використання радіозв'язку. Окрім цього, програма передбачала інженерну підготовку та бойове згодження.

«Ми намагаємося розвиватись від курсу до курсу разом з вами, та відчуваючи довіру зі сторони медійних осіб, ми ще більш сповнюємося натхненням»,– зазначила команда «Резервіст».

Хто з українських зірок нещодавно долучився до війська

Днями до 13-ї окремої бригади Нацгвардії «Хартія» приєдналися учасники гурту «Жадан і Собаки», включно з лідером колективу. Зараз вони проходять військовий вишкіл у навчальному центрі.

Відома режисерка Олена Апчел також вирішила стати на захист України. Вона проходить інтенсивне навчання, щоб бути готовою до виконання бойових завдань.

Сергій Мартинюк, фронтмен гурту «Фіолет», 29 травня приєднався до Збройних сил України. Попереду в нього – базовий військовий вишкіл, який допоможе здобути необхідні знання та навички.

Засновник видавництва «Лабораторія» та стартапу «Лібраріус» Антон Мартинов теж не залишився осторонь і мобілізувався після отримання повістки.

Актор Юрій Феліпенко також вступив до лав ЗСУ, приєднавшись до батальйону «Ахіллес» 92-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинянка здобула золото на Чемпіонаті Європи з армреслінгу.

Реклама Google

Telegram Channel