Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
На Волині під час канікул зріс рівень травматизму (Відео)

Медичний директор дитячої лікарні Ігор Дородних.

Фото: facebook.com.

На Волині під час канікул зріс рівень травматизму (Відео)

У травмпункті медзакладу щодня приймають по пів сотні дітей із травмами

Медичний директор з хірургічної роботи Ігор Дородних розповів, що кількість звернень із настанням канікул зростає в рази: так відбувається щоліта та щозими.

Про це пише Суспільне.

«Значно зросла кількість травмованих в ДТП. Батьки купують скутери, мотоцикли. Це все є безконтрольно, їздять без шоломів, дозволів і навиків водіння. А це складні травми. Це складні травми із розривами внутрішніх органів, кровотечами і часто вони приводять до інвалідизації», — сказав медик.

В операційній медичного закладу 19 червня провели втручання — зашили руку — для 9-річного Єгора Хоміка. З його слів, травмувався під час купання на ставку в Боголюбах.

«Там слизько і ще й з самого початку каміння, то я підслизнувся і впав прямо на камінь. Саме більше крові було, дуже хвилювався ще», — зазначив хлопець.

Батько Єгора Олег Хомік зазначив, що рану намагалися обробити самостійно, але зрозуміли, що травма серйозна і поїхали до лікарні. Зі слів чоловіка

Ортопед-травматолог Богдан Євчук розповів, що рана не складна, дитина буде лікуватися вдома й ходитиме на перев’язки до поліклініки, після чого шви знімуть. Такі травми, зі слів лікаря, непоодинокі.

«Набагато більше дітей з такою травматизицією, тому що діти на канікулах, постійно десь бігають, постійно десь падають. Зараз може бути показник і 60, і більше. Тут, звичайно, залежить від дня і від погоди. Коли дощ – менше, але теж не завжди», — сказав лікар.

З переломом руки під рентген-кабінетом очікував Богдан Дармовіз разом із мамою Інною. Зі слів жінки, з гіпсом дитина вже півтора місця, а фахівець має сказати, чи зрослася рука.

«Я так розумію, що друг йому скочив на руку на батуті і таким чином поламав руку. Операцію зробили, шпицю вставили, вийняли шпицю і маємо надію, що сьогодні знімуть нам гіпс», — зазначила жінка.

Лікар-травматолог Богдан Євчук зазначив: попри суспільний розголос діти продовжують травмуватися на залізниці, зокрема отримують складні опіки від ураження струмом, коли вилазять на вагони. Після такого, сказав медик, вдається врятувати не всіх.

Загалом упродовж 2023 року в обласній дитячій лікарні Волині із різного роду травмами госпіталізували дві тисячі пацієнтів. Ще 12 тисяч лікувалися амбулаторно, додав медичний директор з хірургічної роботи Ігор Дородних.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Водії екстреної медичної допомоги Волині отримали нову спеціальність «екстрений медичний технік».

Реклама Google

Telegram Channel