Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Директор Національного природного парку на Волині постане перед судом (Фото)

Збитки державі на 16,5 млн грн.

Фото: прокуратура Волині.

Директор Національного природного парку на Волині постане перед судом (Фото)

Прокурори спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт в кримінальному провадженні про перевищення службових повноважень директором Ківерцівського Національного природного парку «Цуманська пуща», вчинення ним за попередньою змовою групою осіб незаконної порубки дерев на території природно-заповідного фонду, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365, ч. 4 ст. 246 КК України)

За даними слідства, посадовець у липні 2023 року разом із власником одного із волинських деревообробних підприємств забезпечив незаконну порубку дерев на території заповідного урочища «Цуманська пуща», заподіявши державі збитки на понад 16, 5 мільйона гривень.

Власника та директора деревообробного підприємства також обвинувачують у вчиненні за попередньою змовою групою осіб перевезення та зберігання незаконно зрубаної деревини, що спричинило тяжкі наслідки, та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 246, ч.2 ст. 209 КК України).

Арештована в межах цього кримінального провадження деревина на суму понад 21 млн грн передана в управління Національному агентству України з питань розшуку активів.

Досудове розслідування: ТУ ДБР у Львові за оперативного супроводу УСБУ у Волинській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба обласної прокуратури

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel