Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Порошенко передав партію новітніх дронів бійцям батальйону ударних БпАК «Ахіллес»

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Порошенко передав партію новітніх дронів бійцям батальйону ударних БпАК «Ахіллес»

Петро Порошенко передав партію новітніх дронів бійцям батальйону ударних БпАК «Ахіллес» 92-ї бригади імені кошового отамана Івана Сірка

Лише за травень на Харківщині, відбиваючи росіян у районі Липців, бійці батальйону уразили 557 цілей противника – техніку, БК, ворожі фортифікації та особовий склад. 

Як розповідають у батальйоні, на Харківському напрямку порівняно з Бахмутом, де хлопці воювали раніше, противник має на порядок більше засобів повітряної розвідки, а також більш інтенсивне нанесення ракетних атак. Окрім того, надзвичайно велике насичення засобами ППО – на порядок більше ніж на Бахмуті – а самі протиповітряні засоби є більш новітніми зразками. 

«Ахіллес» – це один із найбільш компетентних та професійних підрозділів у своїй сфері, говорить Порошенко. «Почали вони ще 24 лютого 2022 року, а зараз уже ставлять чудові рекордні результати зі знищення ворога. У ці дні — на Харківщині, ви точно бачили відео їхньої роботи в інтернеті», – написав пʼятий Президент у соцмережах. 

 

 «Підрозділ непростий, тому й FPV особливі — це новітні експериментальні дрони. Багато розповідати про них не можемо, це таємниця і смертельний сюрприз для ворога. Але зроблю натяк — тут використовується принцип самонаведення) Чекаємо на зворотній зв’язок і будемо спільно допрацьовувати наші технології наближення перемоги», – розповідає Петро Порошенко. 

«Завдяки цим «пташкам» вже завтра ми будемо знищувати ворожу техніку і живу силу противника», – говорить представник батальйону. «Черговий приклад ефективної, крутої співпраці! Це наш конструктив і приклад національної єдності», – переконаний пʼятий Президент. 

 

 

Реклама Google

Telegram Channel