Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Волинський богатир-захисник непохитно вірить у Перемогу

"Ми вже дуже добре навчилися нищити ворога, а головне – нам є заради кого і заради чого воювати".

Фото: Фейсбук.

Волинський богатир-захисник непохитно вірить у Перемогу

Пан Олег на псевдо Каспер – командир першої механізованої роти Ковельського батальйону 100 омбр

Цей офіцер є яскравим представником нової генерації командирів у Збройних Силах України.

Про це інформує 100 окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗСУ. 

Первинне офіцерське звання Олегу присвоїли вже під час широкомасштабного вторгнення, а до призначення на посаду командира роти чоловікові довелося покерувати взводом.

Також Каспер свого часу встиг побувати на чотиримісячних курсах у Латвії. Саме там йому прищепили любов до західних зразків зброї:

– Особливо мені подобається шведський ручний протитанковий гранатомет «Карл Густав». Розроблений відразу після Другої світової, він досі лишається справді ефективним засобом знищення ворожої бронетанкової техніки, – з іскринкою в очах розповідає Олег.

А ще Каспер відзначається справді богатирською тілобудовою. Свого часу займався волейболом, рукопашним боєм, дзюдо. Досі (при зрості 194 см і вазі 130 кг!) заввиграшки сідає на шпагат.

Підрозділ Олега (як і уся 100 омбр) безперервно пробув на «нулі» довгих 15 місяців. – Спочатку у Серебрянському лісі на Лиманському напрямку, згодом – на тоді найпекельнішому Покровському напрямку.

– Сказати, що нам було важко – це не сказати нічого. Але завдяки підготовці особового складу та злагодженості підрозділів ми достойно виконали усі поставлені перед нами завдання. Моя віра в Перемогу лишається такою ж непохитною, як і в перші дні широкомасштабного вторгнення. Ми вже дуже добре навчилися нищити ворога, а головне – нам є заради кого і заради чого воювати.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Боєць з Волині знає, як поставити шах і мат ворогу.

Реклама Google

Telegram Channel