Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
На Волині незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 млн гривень

У результаті цих протиправних дій довкіллю завдано шкоду на суму понад 1,2 мільйона гривень.

Фото: прокуратура Волині.

На Волині незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 млн гривень

Луцька окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення виконувачем обов'язків директора, головним бухгалтером та бухгалтером комунального підприємства однієї з селищних рад Луцького району організованою групою службового підроблення та незаконного видобутку корисних копалин місцевого значення у великому розмірі службовими особами з використанням службового становища (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 240 КК України)

За даними слідства, із вересня по грудень 2023 року члени групи без отримання спеціального дозволу на користування надрами та сплати у бюджет відповідних платежів, використовуючи належну підприємству  техніку,  здійснювали на території селищної ради видобуток піску та доставку його клієнтам.

При цьому вони вносили до офіційних документів відомості щодо використання транспортних засобів комунального підприємства в цілях, що не суперечать зареєстрованим видам його економічної діяльності, та отримували кошти від клієнтів.

У результаті цих протиправних дій довкіллю завдано шкоду на суму понад 1,2 мільйона гривень.

Досудове розслідування: відділення поліції №1 (м. Ківерці) Луцьке РУП ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.

Пресслужба обласної прокуратури

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині п'яний керманич двоколісного намагався «вирішити» проблему за 200 доларів.

Реклама Google

Telegram Channel