Курси НБУ $ 41.53 € 44.98
На Волині посадовця ГУ Держгеокадастру викрито на оборудках із земельними ділянками на березі озера Світязь

Від посади підозрюваного відсторонено.

Фото ілюстративне / facebook.com.

На Волині посадовця ГУ Держгеокадастру викрито на оборудках із земельними ділянками на березі озера Світязь

За даними слідства, упродовж 2020-2021 років посадовець, залучивши свою підлеглу, реалізував схему із передачі двом громадянам земельних ділянок на береговій лінії озера Світязь, які на праві приватної власності належать іншим особам

За процесуального керівництва прокурорів Волинської обласної прокуратури одному із заступників начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, а також колишньому державному кадастровому реєстратору міжрайонного відділу ГУ Держгеокадастру повідомлено про підозру у вчиненому за попередньою змовою групою осіб зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам окремих громадян, та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 362 КК України).

Посадовець надав вказівки державному кадастровому реєстратору, яка була наділена повноваженнями щодо внесення відомостей в Державний земельний кадастр, змінити в автоматизованій системі координати поворотних точок двох земельних ділянок площею 3,4 га, внаслідок чого ці ділянки вибули із приватної власності громадян в наявних координатах.

У подальшому інші громадяни, наближені до посадовця, набули землю у приватну власність.

Правам та інтересам законних власників землі унаслідок оборудки спричинено тяжкі наслідки в сумі понад 3,8 мільйона гривень.

Від посади підозрюваного відсторонено.

Досудове розслідування: ТУ ДБР у Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба обласної прокуратури

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині викрито схему ввезення автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ.

Реклама Google

Telegram Channel