За підсумком триденної боротьби перемогу виборола збірна Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж»
Команда луцького педагогічного коледжу здобула першість на всеукраїнському турнірі з футзалу
З четверга по суботу у Луцьку провели всеукраїнський турнір з футзалу
Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомила Ольга Яцюк.
20-22 лютого на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою тривав IV Всеукраїнський турнір з футзалу імені Героїв Небесної Сотні, де за першість змагались 13 команд з різних куточків України
За підсумком триденної боротьби перемогу виборола збірна Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж», яка виграла усі 7 матчів і у фіналі здолала своїх головних суперників - господарів майданчика!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку загорівся спорткомплекс.