Курси НБУ $ 41.50 € 46.93
«Важливо, що бачать людину, а не інвалідність»: волинянин Юрій знайшов роботу завдяки службі зайнятості

Цьогоріч, підприємець працевлаштував нового співробітника Юрія, який має ІІ групу інвалідності.

Фото: Фейсбук.

«Важливо, що бачать людину, а не інвалідність»: волинянин Юрій знайшов роботу завдяки службі зайнятості

Служба зайнятості активно долучається до формування безбар’єрного робочого простору

Так, наприкінці 2023 року в Україні запрацювала компенсаційна програма, яка передбачає відшкодування витрат роботодавців на облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю.

Про це розповіли на фейсбук-сторінці Волинського обласного центру зайнятості.

Вона стала частиною флагманського проєкту «Робота без бар’єрів», який реалізується в рамках Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні.

З початку дії програми 117 волинських роботодавці вже отримали компенсацію за працевлаштування 125-ти співробітників, які мають І або ІІ групу інвалідності.

Серед них і Олег Венгер – підприємець з Володимира. Чоловік багато років займається виробництвом меблів з натуральної деревини та не перший рік співпрацює з центром зайнятості.

Цьогоріч, підприємець працевлаштував нового співробітника Юрія, який має ІІ групу інвалідності. Чоловік також усе життя займався деревом: закінчив професійно-технічне училище, працював столяром і був підприємцем. Після припинення діяльності звернувся до Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ аби знайти роботу.

Фахівці центру запропонували вакансію фрезерувальника у підприємця Олега Венгера. Після проходження співбесіди, чоловіка взяли на роботу. Роботодавець відповідально ставиться до всіх працівників, тому й подбав, аби умови роботи Юрія теж були максимально комфортними.

Олег Венгер скористався компенсаційною програмою від служби зайнятості, закупивши необхідне обладнання та інструменти для нового співробітника.

«Я задоволений своєю роботою і відношенням роботодавця до мене. І що найважливіше – відчуваю сьогодні зосередження уваги на людині, а не на її інвалідності» - каже Юрій.

До слова, з 18 березня цього року, компенсацію можуть отримати і ФОПи з І-ю чи ІІ-ю групою інвалідності для облаштування власного робочого місця. Зріс і максимальний розмір компенсації: до 120 тис. грн – для І групи і до 80 тис. гривень для ІІ-ї.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Де на Волині військові можуть отримати безоплатну реабілітаційну допомогу.

Реклама Google

Telegram Channel