
Відео знімали під Києвом.
Уродженець Луцька Монатік заспівав з «Казкою»
Виконавці представили кліп на першу спільну пісню «Про тебе»
Українські музиканти Дмитро Монатік та Олександра Заріцька з гурту KAZKA записали перший дует. Артисти представили кліп на пісню, який зняв Руслан Махов
Про це повідомляє Еспресо.
Премʼєра відео відбулася на YouTube.
MONATIK та KAZKA об’єднали свої стилі в новій спільній роботі — пісні «Про тебе». Це перший дует артистів, який відкриває нову емоційну грань четвертого сольного альбому MONATIK «Вічно танцююча людина».
У пісні «Про тебе» — магнетизм голосів, які тонко переплітаються у сповіді про найцінніше: близькість, пам’ять і ті миті, що залишаються з нами назавжди.
Відео знімали під Києвом. У кадрі MONATIK - на тракторі, а Заріцька - за кермом пікапа. Режисером виступив Руслан Махов, відомий роботою з такими артистами як ROXOLANA, TVORCHI, Klavdia Petrivna.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Мешканець волинського міста вирощував на присадибній ділянці наркотичну рослину.
