«Комбатантський хрест» має форму рівностороннього контурного хреста з Т-подібними кінцями чорної емалі.
На Волині мама отримала «Комбатантський хрест» за загиблого сина-Героя
Рідним 47-річного сержанта із Рожищенщини Павла Бурця передали його посмертні нагороди
У перший день липня рідним загиблого військовослужбовця 204-ї бригади тактичної авіації, 47-річного Павла Бурця вручили дві його посмертні відзнаки. Державні нагороди передали матері загиблого захисника Надії Бурець.
Про це 1 липня повідомили в Рожищенській міській раді, інформує «Суспільне Луцьк».

Участь у заході взяли представники міської влади, військові, побратими, рідні та близькі полеглого захисника.
Павло Бурець посмертно відзначений орденом «За мужність» III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за вірність військовій присязі.
Павло Бурець служив у складі 204-ї бригади тактичної авіації.
За проявлену звитягу під час виконання бойових завдань Павлу Бурцю присвоїли почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Комбатантський хрест» (посмертно).

Окрему відзнаку – нагрудний знак «Честь та Пам’ять» – вручили матері воїна Надії Бурець. Цей знак є символом глибокої шани, вдячності та визнання жертовності їхнього сина, який віддав життя за Україну.
Що відомо про військового Павла Бурця

Павло Сергійович Бурець народився 1977 року у місті Рожище. З початком повномасштабної війни добровільно став на захист рідної землі. Служив у складі 204-ї бригади тактичної авіації.
Як повідомили в міськраді, військовослужбовець проживав у місті Рожище. Упродовж 2 років виконував бойові завдання на Донеччині, а в останні місяці – на Сумщині. Він загинув 27 січня 2025 року у бою в районі населеного пункту Ямне Охтирського району на Сумщині.
3 лютого 2025 року кортеж із тілом захисника зустріли в рідному місті. Поховали Павла Бурця на Алеї Слави міського кладовища.
Почесний нагрудний знак «Комбатантський хрест»
Ним нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України зі статусом учасника бойових дій при звільненні з військової служби за станом здоровя; особи, які брали участь у відбитті збройної агресії проти України і вже звільнені з військової служби за станом здоров’я.
Нагородження може бути проведено посмертно. У такому разі «Комбатантський хрест» вручається родичам нагородженого разом із нагрудним знаком «Честь та Пам’ять» на знак поваги до сім’ї загиблого.
На діагоналях перехрещені давньоруські мечі.
«Комбатантський хрест» має форму рівностороннього контурного хреста з Т-подібними кінцями чорної емалі. У центрі розміщено синій круглий медальйон з жовтим «військовим тризубом» усередині. На діагоналях перехрещені давньоруські мечі.
Стрічка – шовкова муарова з поздовжніми смужками жовтого, синього і чорного кольорів.
Читайте також: Сирський заборонив скупчення військових та техніки у навчальних центрах.
